U nás sa dobre spí!

Hotel disponuje 65 izbami s 138 lôžkami s možnosťou prísteliek. V ponuke sú 4 apartmány a 3 mezonetové izby, obľúbené u rodín s deťmi. Všetky izby sú vybavené vaňou alebo sprchovacím kútom. K izbám je bezbariérový prístup výťahom! U nás sa vo všetkých priestoroch ako aj na izbách pripojíte na internet cez wifi zadarmo.Súčasťou vybavenia izby je sušič na vlasy, trezor, minibar a káblová televízia, župany, uteráky,papuče.Niektoré štandardné izby sú vybavené klimatizáciou. Na každej izbe nájdete všetko potrebné pre Vaše pohodlie.

 

Hotel Victoria znamená zdravý a kvalitný spánok, za ktorým nemusíte ďaleko cestovať. Čerstvý, čistý vzduch a príjemné prostredie tichej lokality Stráne pod Martinskými hoľami sú základom pre pokojný a nerušený spánok.

Overte si dostupnosť izieb na telefónnom čísle: (+421) 911 406 407

Izby

  • 55x DR štandard – double room s dvoma pevnými lôžkami
  • 3x FR – family room – mezonet so štyrmi pevnými lôžkami
  • 4x DR štandard „Plus“ – double room s dvoma pevnými lôžkami
  • 3x Apartmán JS- dve samostnatné miestnosti s dvoma pevnými lôžkami s možnosťou jednej prístelky
  • 1x Apartmán „ Superior“ – luxusný apartmán s dvoma pevnými lôžkami s možnosťou dvoch prísteliek

Standard

Hotel disponuje  izbami Standard aj s možnosťou prísteliek.K izbám je bezbariérový prístup výťahom! U nás sa všade , samozrejme aj na izbách zadarmo pripojíte na internet cez wifi. Súčasťou vybavenia je sušič na vlasy, trezor, minibar a káblová televízia. Ponúkame  niektoré štandardné  izby aj s klimatizáciou.

 

Standard Plus

Novinkou sú nové izby kategórie Standard Plus, ktoré poskytujú komfortné ubytovanie s balkónom s nádherným výhľadom na panorámu Veľkej Fatry. Okrem bežného štandardného vybavenia sú vybavené klimatizáciou a veľkoplošnou TV s bohatou ponukou kvalitných satelitných programov.

Family Room

Ďalším typom izby je family room so štyrmi pevnými lôžkami. Rodinná  dvojposchodová mezonetová izba so strešnými oknami a klimatizáciou. Vybavená minibarom, sušičom na vlasy, trezorom, káblovou televíziou.

Apartmány

K dispozícii je aj nový Apartmán Superior, ktorý so svojou úžitkovou plochou až 70 m2, vrátane dvoch balkónov, luxusným vybavením s klimatizáciou a dvoma veľkoplošnými TV, spĺňa i tie náročnejšie kritéria na pohodlie a komfort hotelových hostí.

 

Ďalším typom nových izieb sú izby kategórie Apartmán JS, ktorý disponuje úžitkovou plochou 50 m2. Apartmán je zariadený vo vysokom štandarde s obývačkou a spálňou. K dispozícii je kúpeľňa so sprchovým kútom, balkónom, klimatizáciou a veľkoplošnou TV s bohatou ponukou kvalitných programov.

Cenník ubytovania platný od 27.12.2019

1/1 Standard 85 €
1/1 Standard s klimatizáciou 95 €
1/2 Standard 99 €
1/2 Standard s klimatizáciou 109 €
1/2 Standard “Plus” 119 €
Family room 115 €
Apartments JS 139 €
Apartment “Superior” 159 €
Prístelok + 29 €

V cene nie je zahrnutý miestny poplatok 1EURO na osobu a deň.

V cene ubytovania sú raňajky v hodnote 10 EUR s našimi domácimi produktmi, parkovanie, wifi, wellness (bazén, sauny, vírivka) okrem masáží.

Storno poplatok

V prípade neobsadenia rezervovanej izby účtujeme nasledovné storno poplatky z ceny ubytovania:

  • od 15 do 30 dní pred nástupom 30 %
  • od 7 do 14 dní pred nástupom 50 %
  • od 6 dní pred nástupom 100 %

Ceny sú uvedené pre jednotlivé izby za 1 noc. Cena prístelku je pre jednu osobu za 1 noc. V cene ubytovania sú raňajky s našimi domácimi produktmi, parkovanie,wifi, fitnes, wellness (bazén, 3 druhy sauny, vírivá vaňa) okrem masáží a pivných kúpeľov.

Cenník je platný od 27.12.2019.

Neskorý odchod z hotelovej izby.V prípade, že by ste si želali zostať ubytovaný na izbe dlhšie, žiadame Vás o nahlásenie neskorého odchodu na recepcii.
V tomto prípade platí nasledovný cenník:
Neskorý odchod/po 12:00/ 30 EUR
Neskorý odchod/po18:00/ cena izby/noc

 

Smernica GDPR