Dear guests,
From 1.5.2024 for capacity reasons and greater comfort for guests, the WELLNESS & SPA of the Victoria Hotel will be closed to the public!

Thank you for your understanding.
Hotel staff

Čas na príjemné chvíle!HOTEL VICTORIA

Užite si príjemný pobyt v hoteli Victoria**** a vyskúšajte špeciality našej reštaurácie, farmárske  mäsové a mliečne výrobky, výborné pivo z vlastného pivovaru, relaxačné masáže, bazén, sauny a unikátne pivné kúpele.

Vychutnajte si neprekonateľné krásy Turca a okolitej prírody neďaleko Martinských holí, Valčianskej, Jasenskej doliny v inšpirujúcom prostredí mesta Martin.

Zážitkové pobyty

Zážitkové pobyty

Nechcete dovolenku stráviť leňošením? Máte radosť keď si z pobytu odnášate množstvo zážitkov? Z našej širokej ponuky zážitkových pobytov si určite vyberiete.
Viac

Domáci pivovar

Domáci pivovar

Domáci pivovar a produkty z farmárskeho chovu sú našou výnimočnosťou, ktorou tvoríme gastronomickú cestu v znamení kvality a jedinečnej chuti.
Viac

Wellness & SPA

Wellness & SPA

Rozmaznajte svoje zmysly, zrelaxujte telo aj ducha a spoznajte dokonalý oddych v SPA & Wellness Victoria. Sauny, masáže, pivné kúpele a mnoho iného nájdete v hoteli Victoria.
Viac

Hotel Victoria
Miesto pre Váš oddych, miesto skutočných zážitkov

Turisticky známa oblasť Martinské Hole je pokojná a krásna časť Malej Fatry, v ktorej nestretnete davy turistov ako na iných miestach pohoria, vďaka čomu zažijete pokoj a čaro jedinečných Slovenských hôr. Hotel Victoria má všetko pre Váš dokonalý relax. Wellness, fitness, zábavné a športové aktivity, turistické možnosti a v jeho blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko Martinky.

Hotel Victoria vyniká svojou jedinečnou gastronómiou, založenou na využití lokálnych a farmárskych surovín. Naše jedlá a produkty vyrábame len tradičným prirodzeným spôsobom, bez použitia akýchkoľvek umelých prísad, farbív a konzervatntov, sú vždy čerstvé, chutné a zdravé.

GALÉRIA AKTIVÍT