Liebe Gäste,
Ab dem 1.5.2024 wird der WELLNESS & SPA des Victoria Hotels aus Kapazitätsgründen und wegen des höheren Komforts für die Gäste für die Öffentlichkeit geschlossen!

Wir danken Ihnen für Ihr Verständnis.
Hotelpersonal

Čas na príjemné chvíle!HOTEL VICTORIA

Užite si príjemný pobyt v hoteli Victoria**** a vyskúšajte špeciality našej reštaurácie, farmárske  mäsové a mliečne výrobky, výborné pivo z vlastného pivovaru, relaxačné masáže, bazén, sauny a unikátne pivné kúpele.

Vychutnajte si neprekonateľné krásy Turca a okolitej prírody neďaleko Martinských holí, Valčianskej, Jasenskej doliny v inšpirujúcom prostredí mesta Martin.

Zážitkové pobyty

Zážitkové pobyty

Nechcete dovolenku stráviť leňošením? Máte radosť keď si z pobytu odnášate množstvo zážitkov? Z našej širokej ponuky zážitkových pobytov si určite vyberiete.
Viac

Domáci pivovar

Domáci pivovar

Domáci pivovar a produkty z farmárskeho chovu sú našou výnimočnosťou, ktorou tvoríme gastronomickú cestu v znamení kvality a jedinečnej chuti.
Viac

Wellness & SPA

Wellness & SPA

Rozmaznajte svoje zmysly, zrelaxujte telo aj ducha a spoznajte dokonalý oddych v SPA & Wellness Victoria. Sauny, masáže, pivné kúpele a mnoho iného nájdete v hoteli Victoria.
Viac

Hotel Victoria
Miesto pre Váš oddych, miesto skutočných zážitkov

Turisticky známa oblasť Martinské Hole je pokojná a krásna časť Malej Fatry, v ktorej nestretnete davy turistov ako na iných miestach pohoria, vďaka čomu zažijete pokoj a čaro jedinečných Slovenských hôr. Hotel Victoria má všetko pre Váš dokonalý relax. Wellness, fitness, zábavné a športové aktivity, turistické možnosti a v jeho blízkosti sa nachádza lyžiarske stredisko Martinky.

Hotel Victoria vyniká svojou jedinečnou gastronómiou, založenou na využití lokálnych a farmárskych surovín. Naše jedlá a produkty vyrábame len tradičným prirodzeným spôsobom, bez použitia akýchkoľvek umelých prísad, farbív a konzervatntov, sú vždy čerstvé, chutné a zdravé.

GALÉRIA AKTIVÍT