Domáci pivovar a farmárske špecialityKvalitné jedlá

V hoteli Victoria pre Vás pripravujeme iba kvalitné jedlá z kvalitných surovín. Pri ich príprave sa snažíme o využitie lokálnych farmárskych surovín.  Naše jedlá a produkty vyrábame len tradičným, prirodzeným spôsobom, bez použitia akýchkoľvek umelých prísad, farbív a konzervantov, sú vždy čerstvé, chutné a zdravé.

Raňajky
Všetci ubytovaní si vychutnajú bohatý raňajkový bufet s domácimi špecialitami a výrobkami z farmárskeho  dvora:

  • farmárske mliečne výrobky (jogurty, syry, tvaroh, syr ricotta)
  • farmárske mäsové výrobky (salámy, klobásky, slaninka)
  • vlastné pečivo (pšenično-ražný chlebík s prídavkom ovsených vločiek) a domáce koláče
  • farmárske vajíčka z pravého podstielkového chovu s výbehom (varené, volské oko, omelety…)

V našej ponuke nájdete aj špeciality z diviny a hodovanie sú u nás samozrejmosťou. Budete sa u nás cítiť tak skvele ako u babičky. Cíťte sa u nás ako doma.

Reštaurácia

Hotelová reštaurácia s kapacitou 60 osôb je gastronomickým centrom celého zariadenia. Príjemné posedenie, domáce pivo, mäso vyberané z domácich chovov, starostlivo vyberané vína a kvalifikovaný personál, ktorý Vám rád v prípade potreby poradí s výberom. čo by Vám chutilo. Naši  zamestnanci sú súčasťou našej veľkej hotelovej rodiny, spolu tvoríme skvelý tím v starostlivosť o Vašu spokojnosť. Našou prioritou je, aby ste boli spokojní a posedenie v reštaurácii bol pre Vás príjemný gurmánsky ako aj spoločenský zážitok.

 

Domáci pivovar

Domáce pivo vyrábame podľa tradičných receptúr postupmi založenými len na prírodnej báze. Pivo varíme zo stopercentných surovín – obilné slady, chmeľ a voda. Práve voda je veľmi dôležitá, lebo dáva pivu jedinečnosť a neopakovateľnosť. Fatra je oblasť bohatá na minerálne pramene a je známa jedinečnou kvalitou vodných prameňov. Pivovar je štandardne otvorený v piatok a v sobotu od 16:00 do 23:00.  (Zmena otváracích hodín je vyhradená). V ostatnom čase čapujeme naše pivá v hotelovej reštaurácii

Naše ocenenia

Naše pivá

  • Victoria Pils 12°
  • Victoria tmavé 13°
  • Victoria Weizen 13°
  • Victoria red Ale 14°
  • Victoria Porter 18°
  • Victoria Opát 20°

Vinotéka

Posedenie s priateľmi pri víne alebo riadená degustácia slovenských a zahraničných vín? Naša vínna pivnica Vám umožní pri dubovom stole zažiť pocit z objavovania nových chutí, poznávania odrôd a druhov alebo príjemne stráveného času so svojimi blízkymi.

Salón “El Barco”

Posedenie s klientom po úspešnom obchodnom rokovaní v štýlovom salóne s možnosťou degustovať kvalitné koňaky, whisky a cigary otvára nové možnosti pre Vaše podnikanie.