Domáci pivovar a farmárske špecialityKvalitné jedlá

V hoteli Victoria pre Vás pripravujeme iba kvalitné jedlá z kvalitných surovín. Pri ich príprave sa snažíme o využitie lokálnych farmárskych surovín.  Naše jedlá a produkty vyrábame len tradičným, prirodzeným spôsobom, bez použitia akýchkoľvek umelých prísad, farbív a konzervantov, sú vždy čerstvé, chutné a zdravé.

Raňajky
Všetci ubytovaní si vychutnajú bohatý raňajkový bufet s domácimi špecialitami a výrobkami z farmárskeho  dvora:

  • farmárske mliečne výrobky (jogurty, syry, tvaroh, syr ricotta)
  • farmárske mäsové výrobky (salámy, klobásky, slaninka)
  • vlastné pečivo (pšenično-ražný chlebík s prídavkom ovsených vločiek) a domáce koláče
  • farmárske vajíčka z pravého podstielkového chovu s výbehom (varené, volské oko, omelety…)

V našej ponuke nájdete aj špeciality z diviny a hodovanie sú u nás samozrejmosťou. Budete sa u nás cítiť tak skvele ako u babičky. Cíťte sa u nás ako doma.

Reštaurácia

Hotelová reštaurácia s kapacitou 60 osôb je gastronomickým centrom celého zariadenia. Príjemné posedenie, domáce pivo, mäso vyberané z domácich chovov, starostlivo vyberané vína a kvalifikovaný personál, ktorý Vám rád v prípade potreby poradí s výberom. čo by Vám chutilo. Naši  zamestnanci sú súčasťou našej veľkej hotelovej rodiny, spolu tvoríme skvelý tím v starostlivosť o Vašu spokojnosť. Našou prioritou je, aby ste boli spokojní a posedenie v reštaurácii bol pre Vás príjemný gurmánsky ako aj spoločenský zážitok.

 

Otváracie hodiny

Domáci pivovar

Domáce pivo vyrábame podľa tradičných receptúr postupmi založenými len na prírodnej báze. Pivo varíme zo stopercentných surovín – obilné slady, chmeľ a voda. Práve voda je veľmi dôležitá, lebo dáva pivu jedinečnosť a neopakovateľnosť. Fatra je oblasť bohatá na minerálne pramene a je známa jedinečnou kvalitou vodných prameňov. Pivovar je štandardne otvorený v piatok a v sobotu od 16:00 do 23:00.  (Zmena otváracích hodín je vyhradená). V ostatnom čase čapujeme naše pivá v hotelovej reštaurácii

Naše ocenenia

Naše pivá

  • Victoria Pils 12°
  • Victoria tmavé 13°
  • Victoria Weizen 13°
  • Victoria red Ale 14°
  • Victoria Porter 18°
  • Victoria Opát 20°

Vinotéka

Posedenie s priateľmi pri víne alebo riadená degustácia slovenských a zahraničných vín? Naša vínna pivnica Vám umožní pri dubovom stole zažiť pocit z objavovania nových chutí, poznávania odrôd a druhov alebo príjemne stráveného času so svojimi blízkymi.

Salón “El Barco”

Posedenie s klientom po úspešnom obchodnom rokovaní v štýlovom salóne s možnosťou degustovať kvalitné koňaky, whisky a cigary otvára nové možnosti pre Vaše podnikanie.